Oswietlenie Ewakuacyjne


Nasz sklep Techem Produkty Bezpieczeństwa Pracy od wielu lat nie tylko produkuje, ale również prowadzi dystrybucję znaków bezpieczeństwa. Tego typu znaki są kluczowym elementem struktury bezpieczeństwa która obowiązuje w większości budynków. Nasze długoletnie doświadczenie zdobyte w przeciągu 25 lat aktywnej działalności na rynku produktów BHP, jest gwarantem jakości oznaczeń oferowanych przez naszą firmę. Staramy się, aby sprzedawane przez nas znaki bezpieczeństwa były stworzone z najtrwalszych materiałów, które będą służyły naszym klientom przez kolejne lata. Znaki BHP oferowane przez nasz sklep są drukowane na wytrzymałych foliach fotoluminescencyjnych, których luminescencja jest znacznie wyższa, przez co, w przypadku nagłego odcięcia dopływu światła zaczynają świecić w ciemności, w dalszym ciągu spełniając swoją kluczową funkcję.

Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom importowanym prosto z zachodniej granicy, nasza firma jest jednym z czołowych producentów oraz dystrybutorów oznaczeń typu znaki ostrzegawcze BHP, naklejki BHP oraz dziesiątek innych produktów bezpośrednio związanych z bezpieczeństwem. W naszym sklepie można zleźć znaki BHP w różnych kategoriach, zależnie od potrzeb klienta.

Nasze znaki bezpieczeństwa posiadają wszystkie niezbędne oświadczenia oraz certyfikaty, dlatego nasi klienci mogą mieć stuprocentową pewność, że w ich ręce trafiają produkty, które spełniają wszelkie wymagane standardy. Piktogramy stosowane przez nas odpowiadają najnowszym normom, które są aktualne nie tylko dla Polski, ale również dla Unii Europejskiej.

Osoby, które poszukują oznaczeń takich jak naklejki BHP a także znaki ostrzegawcze BHP, z pewnością zainteresuje szeroka oferta sklepu Techem Znaki, w którym znajduje wszystko to, co będzie potrzebne do zapewnienia bezpieczeństwa w miejscu pracy.